Duhovna misel za 12. nedeljo med letom

V tem tednu obhajamo apostolski praznik svetih apostolov Petra in Pavla. Ob njunem prazniku se cerkev na slovenskem veseli zgolj  treh novomašnikov. Ob tem je še kako aktualna Jezusova beseda: »Žetev je velika, delavcev pa malo. Prosite Gospoda žetve, da pošlje  novih delavcev…«

Stopamo v počitniške mesece, zato vsem, ki se boste odpravili na dopust, želim, da ne pozabite na molitev, tudi sveto mašo in hvaležnost Stvarniku za lepote narave.  

V prvem tednu meseca julija bo v župniji potekal Oratorij. Prijavite se. V mesecu juliju in avgustu, me morda ne boste vedno našli v pisarni v času uradnih ur, zato uporabite telefon,  elektronsko pošto ali pa se oglasite po večernih mašah.

Prav tako bo v mesecu juliju in avgustu spremenjen urnik nedeljskih maš. Ob sobotah zvečer bo pri sv. Martinu večerna nedeljska sveta maša, ob nedeljah pa zato samo ena maša, večinoma zjutraj ob 8.00 pri sv. Mariji. Spremljajte župnijska oznanila.

Vsem voščim lepe poletne dni!!
                        Vaš dušni pastir