Oznanila za teden od 11.5. do 17.5.

– Prvoobhajanci in starši iz župnije sv. Martina vabljeni k tridnevnici, ki bo 14., 15. in 16. 5 pri sveti maši. V nedeljo 17. 5. bo ob 10.00 slovesnost prvega svetega obhajila. Vabljeno tudi širše občestvo k sveti maši, tridnevnici, molitvi za družine v katerih imajo prvoobhajance.

– Pri Hribškovi kapeli bodo šmarnice to nedeljo, 10. 5., ob 16.00.

– Pri obnovljeni kapelici pri sv. Marku bodo šmarnice ob 17.00

– Veroučenci vabljeni k majniški pobožnosti, “šmarnicam”, ki bodo vsak dan pri sveti maši, zlasti ob torkih in petkih.

– Prosim, če sporočite željo in termin za šmarnice pri kapelicah, kakor je bilo pretekla leta.   

– Vabljeni, da se po vaseh zbirate in gojite ljudsko pobožnost “ŠMARNICE” vsako nedeljo z molitvijo rožnega venca in Marijinimi litanijami. V večini župnij po naši dekaniji imajo šmarnice pri vaških kapelicah vsak dan, sami starši z otroki.