– Bog povrni za dar ob blagoslovu jedil, ki ste ga namenili za Karitas. Pri Katarini 230€ in v župnijski cerkvi 210€

– Prihodnji vikend bo priprava za otroke in starše prvoobhajancev v Šentlambertu. Zato za tretji razred v petek ni verouka. Odhod bo ob 17.00 izpred cerkve. V soboto se ob 13. pridružijo starši. S sestro boste imeli svojo delavnico in pripravo. Zaključimo s sveto mašo.

– V soboto, 17. 4. bo vseslovenska akcija OČISTIMO Slovenijo. Ob 9.00 se začne akcija. Vabljeni k sodelovanju. Več na oglasni deski.

– Verouk ta teden normalno nadaljujemo !

– Kot del duhovne poglobitve župljanov boste imeli omogočeno, da se pridružite katehezam o Evharistiji ob torkih ob 19.00 in ob sobotah ob 20.00. Vabljeni, da ne odložite Velikonočnega dogodka kot da je končan. Ravno ob Veliki Noči kristjan prejme novega zagona, veselja, Svetega Duha, da prenovi svoj v Kristusu utemeljen način življenja.