Oznanila za teden od 12.6. do 18.6.

PRAZNIČNI ČETRTEK
V četrtek obhajamo slovesni in zapovedani praznik sv. Rešnjega Telesa in Krvi. Sveta maša bo dopoldan pri sv. Mariji s Telovsko procesijo okrog cerkve. Zvečer pa bo bogoslužje pri sv. Martinu. Prosim, da za procesijo pripravijo štiri oltarje naše župnijske skupine in sicer: Karitas, molitvena skupina, pevci in ŽPS. Po sveti maši bo pred cerkvijo delitev veroučnih spričeval.
                                               
VIDOVO ROMANJE
V soboto, 17. junija, bo tradicionalno in zaobljubljeno Vidovo peš romanje na sveto Planino. Začetek poti bo pri podružnici sv. Lenarta na Vrheh ob 10. uri. Ob 11. uri bo sveta maša na sveti Planini. Povabljeni tudi ostali naši farani in ljudje dobre volje.


V minulem tednu je bila s svetimi opravili pokopana Angela Knez   (Novi dom 32b). Spomnimo se jo v molitvi.