Oznanila za teden od 14.5. do 20.5.

BIRMANSKA DEVETDNEVNICA – kot priprava birmancev in celotne župnije na sveto birmo poteka od petka, 11. maja, do sobote, 19. maja. Smo v mesecu maju, ko se vsak večer zbiramo v eni izmed cerkev naše župnije in molimo tudi k sv. Duhu za njegove darove. K devetdnevnici ste posebej vabljeni starši, botri in drugi sorodniki naših birmancev!

K SVETI BIRMI BO NA BINKOŠTNI PRAZNIK, OB 10. URI V CERKVI SV. MARIJE, PRISTOPILO 12 NAŠIH VEROUČENCEV.

SREČANJE birmancev z BIRMOVALCEM – bo v torek, 15. maja, ob 18. uri v učilnici pri sv. Mariji. Takrat bo birmovalec g. msgr. dr. Stanislav Slatinek, imel tudi skušnjo, med sveto mašo pa bo spoved za birmance, botre in starše.

PRIPRAVA STARŠEV IN BOTROV NA KRST bo v četrtek, 17. maja, ob 17. uri pri sv. Martinu. Povabljeni vsi, ki načrtujete krst otroka v naslednjem mesecu.

NAŠI POKOJNI: V minulem tednu je bila s svetimi opravili pokopana: EDIT IČANOVIĆ (Sallaumines 3b).