Oznanila za teden od 16.8. do 22.8.

– Med 16. 8. in 21. 8. bom odsoten. Za pastoralne potrebe se obrnite na duhovnega pomočnika Franca Pelca.

– Vse, ki imate kakršne koli ključe, dokumente, knjige…, ki so v povezavi z župnijo, pozivam, da jih vrnete do 31. 8.

– Zakonci, ki v letošnjem letu praznujete jubilej sklenitve zakonske zveze, ste vabljeni v nedeljo, 5. 9., ob 15. uri k zahvalni sv. maši. Zaradi priprav na slovesnost, naprošam vse zakonce, tudi tiste, ki ste bili poročeni drugje, da svojo prisotnost potrdite do 31. avgusta na župnijski telefon: 059 014 680. Lahko boste prejeli spominsko sliko, prispevek zanjo bo 20 evrov.

– Veroučno leto bomo pričeli v nedeljo, 12. 9., s sveto mašo. V ponedeljek, 13. 9., bo sestanek za vse starše veroučencev, ob 19. uri, v župnijski dvorani. Prijavnice za veroučno leto 2010/2011 bodo na voljo od 22. 8. dalje, v cerkvi oz. v župnijski pisarni. Prijava otroka je obvezna, ne glede na razred veroučne šole. Učbeniki… bodo na voljo od 1. septembra dalje v župnijski pisarni.

– Vsi, ki imate doma bolnika ali koga poznate, ki bi si želel obisk na domu, prosim, da mi to sporočite na župnijski telefon.