Oznanila za teden od 17.12. do 23.12.

– Spokorno bogoslužje bo v nedeljo, 16. 12., ob 16.00. Vabljeni k zakramentu svete spovedi, na voljo bosta duhovnika sosednjih župnij.

Vse ostarele, ki ste odvisni od prevozov v cerkev, ki zaradi starosti težko pristopite v spovednico k zakramentu svete spovedi, vabim, da sporočite željo za prejem zakramentov na domu. Kakor obiščem vsak prvi petek na domu kar nekaj ostarelih in bolnih, tako bom z veseljem obiskal za praznike tudi Vas. Kdor iz tehtnih razlogov ne more k sveti spovedi ob spokornem bogoslužju, lahko prejme ta zakrament vsak večer pred sv. mašo.   

– S prvim januarjem 2008 bomo zamenjali avtomobilske pakete prve pomoči. Z akcijo “PRVA POMOČ” naj bi stare pakete namenili misijonarjem. V naši župniji jih prinesite v Martinov kot. Hvala za sodelovanje v tej misijonski akciji.

– Z božično devetdnevnico se začne poglobljena priprava na prihod Božje besede v podobi nebogljenega Deteta med nas. Vabljeni k tem bogatim duhovnim trenutkom. Devetdnevnica se začne v nedeljo, 16. 12., med večerno sveto mašo.  

– V glasu župnije je priložena prijavnica za obisk kolednikov in blagoslov domov v božičnem času. Obisk kolednikov bo v župniji od 27. 12. do 29. 12. od 16.00 do 19.00. Izpolnjeno prijavnico oddajte prihodnji teden v Martinovem kotu.

– Vstopnice za koncert Delavske godbe, ki bo 27. 12. ob 20.00 v gledališki dvorani Delavskega doma Trbovlje, lahko dobite v Martinovem kotu. Cena vstopnice je 7€.

– Vaje za otroško božičnico bodo v petek, 21. 12., ob 17.00, prav tako imajo v petek ob 16.30 vajo koledniki.

– Vsem, ki ste prinesli mah za župnijske jaslice, iskrena zahvala.

– Čiščenje cerkve bo v soboto, 22. 12., ob 9.00. Prosim, če si lahko vzamete čas za ureditev svetišča.

– Sprejem betlehemske luči bo v soboto, 22. 12., pri večerni sv. maši.

– Ministrantske vaje bodo v soboto, 22. 12., ob 10.00.