Oznanila za teden od 18.10. do 24.10.

– Prejšnjo nedeljo ste darovali: pri sv. Martinu 399,25 evrov, pri sv. Katarini 60,57 evrov, skupaj 459,82 evrov. Bog povrni!

– med 17. in 20. oktobrom, bom na duhovnih vajah za duhovnike v Celju. Za pastoralne potrebe se obrnite na g. Franca Pelca. Ker bom odsoten, odpade v ponedeljek, ob 14.00 verouk za prvi razred in v torek ob 14.00 za drugi in tretji razred;

– še naprej ste vabljeni k molitvi rožnega venca, pol ure pred večerno sveto mašo in ob sredah ob 18.30. Tudi košarica za molitvene namene je še vedno pripravljena pod korom; 

– naslednja nedelja je misijonska nedelja, zato bo vaš dar pri sveti maši namenjen za misijone. Skupno praznovanje za našo škofijo bo v Brežicah, ob 15.30;

– naslednjo nedeljo, 24. 10. ob 15.00, bo v baziliki cistercijanskega samostana v Stični diakonsko posvečenje Janeza Rusa. Kdor se želi udeležiti slovesnosti, naj se prijavi pri meni ali gospodu Romanu Rovšku osebno ali po telefonu. Cena prevoza je 5 evrov, za družine 10 evrov, za ministrante in veroučence pa je prevoz brezplačen. Odhod avtobusa (ali avtobusov) bo ob 13.00 izpred cerkve. Pohitite s prijavami; 

– župnija sv. Pavel – Prebold vas vabi na 5., zadnji dobrodelni koncert “Zapojmo za Anin dom”. Koncert bo v nedeljo, 24. oktobra ob 16.00 v športni dvorani Prebold. Cena vstopnice je 10 evrov, dobite jih pri meni. Kdor se ne more udeležiti diakonskega posvečenja v Stični, je vabljen na koncert;

– bliža se 1. november, praznik vseh svetih in 2. november, spomin vseh vernih rajnih. V ta namen so pod korom pripravljeni listi, na katere vpišite imena tistih, za katere bomo molili rožni venec v cerkvi 1. novembra ob 18.00 in 2. novembra ob 17.00. Priložene so tudi ovojnice, v katere vložite molitvene namene in morebitni dar za cerkev. Ovojnice oddajte v zakristiji ali v nabiralnik na župnišču.