Oznanila za teden od 19.1. do 25.1.

– V Martinovem kotu lahko oddate naročilnico za verski tisk za leto 2009. Na osnovi zbranih podatkov boste želeni verski tisk dobivali po pošti. Naročilnici priložite naročnino za izbrani tisk, razen naročnine za revijo Ognjišče. Naročnino za Ognjišče boste poravnali po položnici, ki bo priložena februarski številki omenjene revije.
Prosimo, da naročilnice oddate v Martinov kot do 18. januarja. Naročnino za verski tednik Družina je mogoče poravnati v več obrokih.

– V petek, 23. 1., bo prva priprava na krst ob 17.00.

– Vabljeni na JANUARSKE VEČERE, ki se začnejo ob 19.00.

– Župnijski koledarji so na voljo v Martinovem kotu, vzemite si ga.

– Mašni nameni za mesec januar so že zasedeni. Prosim, če lahko nekoliko vnaprej oddate namen za mašni dar. Hvala za razumevaje.