Oznanila za teden od 2.11. do 8.11.

– Zvečer na praznik vseh svetih, 1. 11., vabljeni k molitvi rožnega venca ob 18.00 v župnijski cerkvi. Prav tako jutri, 2. 11. pred mašo.

– V ponedeljek, 2. 11., je spomin vseh vernih rajnih. Sveta maša bo tudi zvečer. Po jutranji sveti maši bo blagoslov starega pokopališča.   

– Kristjani, ne pozabite na prve dni v mesecu in obljube, ki jih  Jezus sam daje in izvršuje. Kdor bo zaporedoma devet mesecev  na prvi petek ali soboto izpolnjeval obljube, bo obljubljeno tudi prejel.
Ne dvomite – verujte.

– Za letošnjo zahvalno nedeljo prosim, če prinesete kakšen simbol za okrasitev cerkve. Dekorirali bodo otroci iz otroškega pevskega zbora z voditeljico Tanjo Simnovčič. Krasili bodo v soboto zjutraj, do takrat torej prinesite svoje darove. Bog povrni.

V mesecu oktobru so od nas od odšli v večnost:
Justina Kreže, Jože Mlinar, Ciril Zupančič, Elizabeta Praunseis, Janez Guna, Verena Božič, Vera Ham, Jožiča Pavla Kus, Mato Matanovič, Miroslav Artnak.     
Molimo zanje