AKTUALNO DOGAJANJE
God sv. Marka – v sredo bomo obhajali god sv. Marka, zato bo ob 10. uri bogoslužje v njemu posvečeni podružni cerkvi na Ostenku. Lepo vabljeni.

Prvo obhajilo – naši prvoobhajanci se lepo pripravljajo na dan prvega svetega obhajila, ki bo v nedeljo, 13. maja, ob 10. uri pri sv. Martinu.

Šmarnice – majske šmarnične pobožnosti bomo tudi letos obhajali po naših podružnicah, otroci pa bodo imeli otroške šmarnice vsak večer v župnijski cerkvi.

Hrvaška maša – v čast svetemu Leopoldu Mandiču bo pri sv. Mariji v soboto, 26. maja, sveta maša ob 15.uri.

Sv. birma – birmanci so pokazali vsaj toliko pripravljenosti in znanja, da se lahko potrdi, da tečejo priprave na prejem svete birme, ki bo na binkoštno nedeljo, 20. maja, ob 10. uri v cerkvi svete MARIJE.

NAŠI POKOJNI
V minulem tednu je bil s svetimi opravili pokopan: + Stanislav Šimunič (Vodenska c. 48)

Po zakramentu svetega krsta so bili našemu občestvu pridruženi: TIVA POŽUN, GAŠPER ČOP, LARA JENKO, TEVŽ ZELENŠEK, JAKOB NOVAK.