– Četrti postni govor bo v nedeljo, 2. 3., ob 16.00 pri sv. Miklavžu v Lokah. Na temo:  “Zakonca, podarita se Drugemu” nas bo nagovoril g. Ivan Platovnjak.

– V postnem času je pobožnost križevega pota vsak petek ob 18. uri ter ob nedeljah ob 16. uri. Zaradi tega v postnem času ni molitvene ure pred  nedeljsko večerno sveto mašo.

– Molitev rožnega venca pred nedeljsko sv. mašo ob 10. uri vodijo družine. Vabljeni!

– Srečanje za starše veroučencev 2. razreda bo v ponedeljek, 3. 3., ob 18. uri.

– V Martinovem kotu so knjižice s križevimi poti: družinski, evharistični in križev pot ljubezni do bližnjega. Cena je 2,10€.

– V Martinovem kotu lahko dobite CD posnetek slovesnosti blagoslovitve obnovljenega tabernaklja. Cena, ki jo je postavil snemalec, je 15€.

– Zapisnik in vabilo za sejo ŽPS, ki bo v sredo, 27. 2., ob 19. uri lahko dobite v Martinovem kotu.

– Prijave za romanje v Međugorje sprejemamo do zapolnitve prostih mest. Cena romanja je 139€. Vrnjeni plačani znesek dobite v primeru odpovedi romanja, če romanje zavarujete v znesku 10€. Ob prijavi je potrebno plačati 50€ in eventuelno zavarovanje.

– Nabirka prihodnje nedelje bo namenjena za obnovo tabernaklja. Bog povrni za vsak vaš dar!

– Srečanje za starše veroučencev na podružnici sv. Katarine bo v soboto, 1. 3. ob 18.00. Vabljeni!

– Redno mesečno čiščenje bo v soboto, 1. 3. ob 9.00. Prosim vse ki stanujete na Ginazijski cesti, Cesti OF in v Kovinarskem naselju.

MOLITEV KRIŽEVEGA POTA PO SKUPINAH:
PETEK, 29. 2.: ŽUPNIJSKA CERKEV – VEROUČENCI 1., 7. in 9. razreda
NEDELJA, 2. 3.: SV. MIKLAVŽ – BRALCI