Oznanila za teden od 29.11. do 5.12.

– Prejšnjo nedeljo ste darovali pri sv. Martinu 394,72 evrov, pri sv. Katarini 72,66 evrov, skupaj 467,38 evrov. Bog povrni!

– Nabirka današnje nedelje je namenjena: 2/3 za škofijsko in 1/3 za našo župnijsko Karitas;

– pri sveti Katarini smo obhajali žegnanje. Hvala vsem za sodelovanje, posebej še vsem, ki ste povzdignili liturgijo in pripravili dobrote za druženje po sveti maši;

– začeli smo adventni čas. Naj bo to čas globoke notranje priprave na prihod Odrešenika v naše življenje. Naj bo letošnji advent drugačen: odpovejmo se materialni zasičenosti in se usmerimo k tipično krščanskim vrednotam, delom ljubezni do Boga in do bližnjega;

– v ponedeljek, 29. 11. začenjamo devetdnevnico v pripravi na praznik Brezmadežne. Devetdnevnica bo vsak dan po sveti maši, razen v sredo 1. 12., ko bo ob 18.30;

– v torek, 30. 11., po sveti maši, bo srečanje molitvene skupine;

– v tem tednu so pred nami prvi dnevi v mesecu. V cerkvi bo potekala pobožnost prvega četrtka, prvega petka in prve sobote. V bolnici pa bo sveta maša v sredo, ob 19.00. Kot ponavadi, bom v petek obiskoval vernike po domovih. Če veste za koga, ki bi želel obisk duhovnika, prosim da mi to sporočite;

– v sredo 1. 12. bo v naši župniji redno mesečno srečanje duhovnikov laške dekanije. Zato bo sveta maša izjemoma ob 10.00. Vabljeni, da se udeležite svete maše in molite za našo dekanijo;

– v nedeljo, 5. 12., bo Miklavževa nedelja. Zato bo sveta maša ob 8.00 pri sv. Miklavžu. Jutranja sveta maša v župnijski cerkvi zato odpade. Ker je Miklavževa nedelja, nas bo po vseh svetih mašah obiskal sveti Miklavž.