Oznanila za teden od 29.5. do 4.6.

V torek bosta, ob obletnici ustanovitve molitvene skupine, pri sveti Mariji z nami narodni voditelj Otrok Brezmadežne, g. dekan Franc Rataj, in s. Rozalija. Zato bo namesto večernic pred mašo šmarnično branje, sveta maša pa z duhovnim nagovorom.

Konec prihodnjega tedna z župnijo romamo na Bavarsko, zato ne bo uradnih ur. Tudi bogoslužni red bo nekoliko spremenjen. Na Binkoštni praznik bo sveta maša ob 10. uri in namesto jutranje, izjemoma tudi zvečer ob 19. uri pri sv. Mariji. Za nujne zadeve v času moje odsotnosti se obrnite na g. Franca Ornika (031 640 328).

Božji blagoslov in priprošnja Majniške Kraljice naj vas obilno spremlja!
                                                   Vam želim vaš dušni pastir


V minulem tednu sta bili s svetimi opravili pokopani Cvetka Lanišnik (Dom in vrt 11) in Pavla Prašnikar (Šuštarjeva kolonija 1). Spomnimo se ju v molitvi.