– Obisk kolednikov na sveti Katarini bo 2. 1. in 3. 1. 2008.

– Blagoslov domov ob božičnih praznikih poteka od 26. 12. 2007 dalje.
– Iskrena hvala veroučencem, ki ste kot koledniki sodelovali pri trikraljevskem običaju, ter vsem, ki ste jih spremljali. Bog povrni tudi vsem, ki ste kolednike sprejeli ter prispevali darove za otroke v Zambiji, Burundi, Kongu in Madagaskarju.

– V ponedeljek, na Silvestrovo, se bomo pri sveti maši zahvalili za vse prejete dobrote v iztekajočem se letu. V župnijski cerkvi bo sveta maša ob 18. uri. Pol ure pred sveto mašo bo čas, da se zahvalimo Bogu za preteklo leto in vse, kar smo doživeli in česar smo bili deležni.

– V torek, 1. 1., je praznik Marije, svete Božje matere. V župnijski cerkvi bosta sveti maši ob 7. in 18. uri.

– V nedeljo, 6. 1., je praznik Gospodovega razglašenja – Sveti trije kralji. Veroučenci, ki so sodelovali pri koledniškem običaju, se zberejo v veroučni učilnici ob 9.15.

– V tem tednu je prvi četrtek, petek in sobota. Vabljeni k bogoslužju zjutraj ali zvečer. Prav tako bom obiskoval bolnike. Vabljeni, da sporočite, v kolikor bi vaši onemogli sorodniki in znanci želeli obisk duhovnika.

– Začetek veroučnih srečanj bo po božičnih praznikih v ponedeljek, 7. 1. 2008.

– V Martinovem kotu lahko oddate naročilnico za verski tisk za leto 2008.

– Nabirka prihodnje nedelje bo namenjena za obnovo Marijinega oltarja. Bog povrni.

PROGRAM JANUARSKIH VEČEROV
petek, 11. 1. 2008: OSEBNOST SV. MARTINA IN NJEGOVA POT