– Zaradi udeležbe na katehetski teden, ki bo v Celju od 8. 2. do      12. 2. me ne bo na župniji. Obrnite se na duhovnega pomočnika g. Franca Pelca.

– V torek, 9. 2. bo seja ŽPS-ja. Vabljeni k udeležbi, prav tako pa k prebiranju teme in pripravi predlogov o župnijskij temah, ki o katerih se bomo pogovarjali.

– Pri Karitasu je možno dobiti hojice na kolesa ali brez, invalidske vozičke, sobna stranišča, jogij za bolniško posteljo. V kolikor veste, da kdo potrebuje te pripomočke se obrnite na Karitas. Telef: 051658299.

– V četrtek, 11. 2. Lurška Mati Božjo, vabljeni k čaščenju Najsvetejšega in sveti maši.

– Otroci in starši prosim vas, da spodbudite svoje otroke k sodelovanju v pevskem zboru, tiste pa, ki v njem sodelujejo naj redno sodelujejo pri pevskih vajah.