ZGODBA ORATORIJA 2017

DOTIK NEBES!
Naslov letošnjega oratorija je Dotik nebes. Junakinja, ki nas bo spremljala je Marija, ki jo vsi že dobro poznamo, a njen zgled nam ima še marsikaj povedati. Izbrana je bila za Božjo Mater. Po njej in rojstvu Jezusa se je Bog sklonil k človeku. Lahko rečemo, da se preko nje nebesa dotikajo vsega sveta. Obenem pa je Marija tista, ki nam pomaga priti v nebesa. Odkrivali bomo, kako je Marija vzgajala Božjega Sina in bila obenem njegova učenka, kako ga je spremljala v njegovih zadnjih in najtežjih urah življenja ter doživela tudi Njegovo vstajenje. Želimo si, da bi se nas po Mariji nebesa resnično dotaknila.

Prijavnica oratorij 2017
Prijavnico ter prispevek lahko oddate v župnišču ob uradnih urah, ki so objavljene na župnjiski spletni strani. Prijave zbiramo do vključno 30.6.2017.