Duhovna misel za cvetno nedeljo

Stopamo v veliki teden, ko bomo doživljali največje skrivnosti naše vere. Lepo se zahvaljujem vsem, ki boste v teh dneh vpeti v župnijsko in liturgično dogajanje, vsem, ki ste poskrbeli za urejenost cerkva in vsem, ki boste, kot sodelavci, imeli zadolžitve za lepo obhajane obrede velikega tedna in velike noči.
Ko se bomo te dni zazirali v skrivnost svetega križa, se s hvaležnostjo posebej ustavimo pri obnovljenem križevem oltarju, ki od včeraj naprej krasi cerkev sv. Martina. Bog povrni za vaše darove in se še priporočamo, saj stroški še niso povsem pokriti.
V soboto in nedeljo bo med nami g. mag. Sebastijan Valentan, ki mi bo v pomoč pri liturgičnih opravilih.
VSEM ŽELIM BOGATO OBHAJANJE PRAZNIČNIH DNI IN VSTAJENJSKEGA ŽARA, KI GA PRINAŠA VSTALI ZVELIČAR.
Vaš dušni pastir