Oznanila za teden od 10.1. do 16.1.

– Za novo leto ste darovali pri sv. Martinu 138,36 evrov in pri sv. Katarini 49,25 evrov in 6 tolarjev. Skupaj 188,61 evrov. Prejšnjo nedeljo ste darovali pri sv. Martinu 425,39 evrov i pri sv. Katarini 55,12 evrov. Skupaj 480,51 evrov. Bog povrni!

– Ta teden začenjamo redni verouk;

– v ponedeljek, 10. 1. po sveti maši bo srečanje svetopisemske skupine. Na srečanja ste vabljeni tudi novi člani, predvsem tisti, ki želite vedeti, kaj Bog govori konkretno danes za naše življenje;

– v torek 11. 1., po sveti maši bo sestanek za starše prvoobhajancev. Tema srečanja bodo zakramenti, posebej zakrament svete evharistije;

– v petek 14. 1. začenjamo v naši župniji januarske večere. Predavanja bodo vsak petek in soboto med 14. in 29. januarjem, po sveti maši, ob 18.45. Tema januarskih večerov bo svetništvo v luči solidarnosti in dobrodelnosti. Podroben razpored in vsebina predavanj je na zgibanki, ki si jo lahko vzamete v cerkvi ali v župnijski dvorani.

– V soboto 15. 1. ob 10.00, bo občni zbor župnijske karitas, v župnijski dvorani. Na občnem zboru bomo pregledali letno poročilo in imenovali novega predsednika. Tisti, ki ste dobili posebna vabila, prosim za gotovo udeležbi. Vabljeni pa ste tudi ostali. Ob tem dogodku prosim za molitveno podporo.