Oznanila za teden od 15.8. do 21.8.

Marijino vnebovzetje:  V praznik bomo vstopili že v nedeljo, 14. 8., ob 20.00 s sveto mašo 2016-32pri sv. Martinu. Po maši bodo litanije Matere Božje in procesija z lučkami okrog cerkve. Naj nas praznik Marijinega vnebovzetja, spominja na tisto srečo v katero je bila vzeta naša nebeška mati Marija. Litanije imenujejo Marijo tudi Roža skrivnostna, zato na veliki šmaren Cerkev blagoslavlja cvetje in zdravilna zelišča. Pri prazničnih mašah bo blagoslov zelišč tudi pri nas, zato prinesite k blagoslovu cvetje, zelenje in zeliščne šopke.

Napovedujemo župnijsko romanje v SOMBOTEL, rojstni kraj sv. Martina, ki bo v soboto, 17. septembra 2016.

V prejšnjem tednu smo se poslovili od rajne Doroteje Reitmeier. Minuli petek pa od Beti Žepič in Ane Doberšek. Molimo zanje.

Novi člani našega občestva so po svetem krstu postali: Mark in Luka Knaus ter Domen Bukovec.