URADNE URE V ŽUPNISKI PISARNI
Sporočam vam, da do 3. januarja 2018 v župnijski pisarni ne bo rednih uradnih ur. Za zelo nujne zadeve me pokličite.

OBISK KOLEDNIKOV
NAŠI KOLEDNIKI VAS BODO Z VESELJEM OBISKALI od četrtka, 28. decembra, do sobote, 30. decembra, POPOLDAN OD 14. URE DALJE po sledečem razporedu:
28.12.2017: KOMUNALA, SAVINJSKA CESTA, GABRSKO – JUŽNI DEL
29.12.2017: TRBOVLJE – SEVERNI DEL MESTA, KLEK, LOKE
29.12.2017: KNEZDOL, PLANINSKA VAS, GABRSKO – S. DEL
30.12.2017 (VES DAN): KNEZDOL, PODMEJA, ČEČE, BOBEN

OBISK BOLNIKOV
V naslednjem tednu bom obiskal naše bolnike po domovih in sicer:
Torek 19. december
dopoldan: Gabrsko, Knezdol,
popoldan: Pod Ostrim vrhom, Dom in vrt
Petek 22. december
dopoldan: Majcenova cesta, Ulica španskih borcev, Trg svobode
popoldan: Klek, Savinjska cesta, Trg Franca Fakina

Silvestrova zahvalna maša
Na starega leta dan bo sveta maša v župnijski cerkvi ob 17. uri. Po sveti maši vas vabim v župnijsko Martinovo klet na kratek sprejem in kozarček praznične penine, da pomahamo staremu letu v slovo. Dobrodošli!

BLAGOSLOV DOMOV
Po stari krščanski navadi stojijo jaslice v krščanskih domovih vse tja od božiča pa do svečnice, to je 2. februarja. V januarju bom z veseljem obiskal vaše domove in jih blagoslovil, zato vam sporočam, da me tisti, ki me želite povabiti, pokličite ali še bolje kontaktirajte preko elektronske pošte in se bomo dogovorili za primeren termin.

VABILO na ŽUPNIJSKO ROMANJE
Ker boste v začetku novega leta že načrtovali leto, ki je pred nami, naj vam zato že omenim in vas povabim na skupno štiridnevno romanje na POLJSKO, kamor skupaj s turistično agencijo Aritours vabi naša župnija. Romanje v Čestahovo, Krakov, Auschwitz… bo od 23. do 26. maja 2018. Več informacij dobite v župnijski pisarni in po novem letu tudi v tiskani obliki.

NAŠI POKOJNI
S svetimi opravili je bila pokopana: + Ljudmila Klobučar (Keršičeva 16a)

Prihajoči dogodki:
Na god sv. Štefana bo po maši ob 10. uri pri sv. Katarini blagoslov konj, popoldan, ob 15. uri, pa sv. maša v domu Franca Salamona.

Na praznik sv. treh kraljev napovedujemo ob 18. uri koncert pevskega zbora Prosavus ob sodelovanju solo pevskega oddelka GŠ Trbovlje.

Na seji ŽPS smo določili datum prvega svetega obhajila v naši župniji, ki bo prihodnje leto v nedeljo, 13. maja 2018.