– Križev pot bo ob sredah ob 17.30 in ob 18.00 večerna sveta maša. Pri tem križevem potu naj sodelujejo tudi veroučenci. Ob petkih bo postni govor ob 17.30 in ob 18.00 sveta maša. Ob nedeljah bo križev pot ob 17.00.

– V postnem času boste imeli možnost za prejem zakramenta svete spovedi vsak dan pol ure pred sveto mašo. Odločitev je v vaših rokah, srcu… Ne čakajte na dni pred veliko nočjo.

– Zaradi možnosti ugodnejšega (cenovno) romanja v Rim, ki bo od       26. 4. do 29. 4., se je spremenila cena. Potovanje v Rim, Assisi in Padovo bo stalo okrog 200 €. Prosim, da se obvestite, spodbudite in se do 15. marca tudi prijavite. V kolikor tudi zdaj ne bo dovolj prijavljenih za avtobus bomo romanje odpovedali.

– Za molitveno skupino, ki moli za duhovne poklice bodo duhovne vaje od 13. do 15. marca v Nazarjah. Duhovne vaje bo vodil Vlado Bizjak, spiritual v mariborskem bogoslovju.

– Pred nami so prvi dnevi v mesecu, vabljeni k obredom in zakramentom. Spodbudite in molite še za druge, da bodo pripravljeni na velikonočne praznike.

– Bog povrni za vaš dar, ki je namenjen plačilu računa (8.000 €), škofijski restavratorski delavnici, ki bi ga morali plačati že do januraja 2009. Ta mesec je bilo v pisarno prineseno 70 €, nabirka na prvo nedeljo pa je znašala 699 €.

Od nas se je poslovil: Miro Speiser, spomnimo se ga v molitvi.

Razpored križevega pota v postnem času

Sreda 4.3.  Prenova  župnijska cerkev
 Nedelja 8.3.  Molitvena skupina  župnijska cerkev