Oznanila za teden od 22.3. do 28.3.

– Sodelavke Karitasa prosijo za zelenje, za izdelovanje  butar.

– Na tiho nedeljo bo kakor običajno popoldne ob 16.00 spokorno bogoslužje in nato priložnost za sveto spoved. Vabljeni k pravočasni pripravi na praznik Velike noči. Opogumite tudi svoje bljižnje ali pa zanje molite, da se bodo tudi oni priravili pravočasno. Na Veliko soboto je prepozno razmišljati o sveti spovedi kot dobri pripravi na praznik. Gre za pripravo, ki traja 40 dni in ni zgolj dejanje svete spovedi tik pred.

– Prosim vas za vaš dar, ki bo namenjen kot vsako leto za cvetje, s katerim bomo okrasili svetišče. Bog povrni.

– V petek, 26. 3. po sveti maši, srečanje bralcev za pripravo na pasion.

– V soboto, 27. 3. obezna udeležba za ministrante ob 10.00. Vaje za obrede velikega tedna.