Oznanila za teden od 23.6. do 29.6.

– Prihodnjo nedeljo, 29. 6. bodo pri 10.00 sveti maši letošnji katehumeni prejeli zakrament svete birme. Zaradi tega trenutka tokrat izjemoma ne bo svete maše in procesije v Lokah pri cerkvi Svetega Miklavža.

– Srečanje molitvene skupine je tokrat izjemoma v ponedeljek, 30. 6. ob 19.00.

– Prihodnjo nedeljo bodo v Slovenskih stolnicah duhovniška posvečenja. Vabljeni da se katere teh maš udeležite. Hvala za vaše molitve, darovane namene za nove duhovne poklice in obisk svetih maš ob prvih četrtkih, ko molimo, prosimo, se zahvaljujemo ter darujemo najsvetejšo daritev v ta namen. Še naprej ste vabljeni, da prosite, saj je Jezus dejal: “Prosite delavcev, ker je žetev velika”.

– ORATORIJ bo v naši župniji potekal od 30. 6 do 4. 7, s pričetkom ob 9.00 do 15.00. Vabljeni, da svojega otroka prijavite v Martinovem kotu zaradi organizacije oratorija.

V soboto bosta praznovala zlato poroko Glas Jožef in Antonija. Naj ju Božji blagoslov spremlja še naprej. Župljani Svetega Martina jima čestitamo!