Oznanila za teden od 25.5. do 31.5.

– Prihodnja nedelja je BINKOŠTNA nedelja. S to nedeljo zaključujemo velikonočni čas.
 
– Kot vsako leto, so tudi letos vabljeni starejši in ostareli k sveti maši, ki bo v nedeljo, 24. 5., ob 16.00. Karitasove sodelavke bodo organizirale prevoz tistih, ki ga nimajo, bi pa želeli prisostvovati tej maši. Pred samo sveto mašo bo mogoče prejeti zakrament svete spovedi, med sveto mašo pa zakrament svetega bolniškega maziljenja. Za prejem tega zakramenta je potreben razlog, bolezen, poslabšanje bolezenskega stanja ali služenje težko bolnemu.     

– Naslednjo nedeljo, to je čez štirinajst dni 7. 6., bomo romali na Brezje, kakor je že dolgoletna navada. Prijavite se v Martinovem kotu. Hvala.

– To nedeljo bodo šmarnice pri Papeževi kapeli, ob 17.00. Vabljeni.

– V nedeljo, 31. 5., bodo šmarnice pri Pangeršičevih v Lokah, vabljeni.

– Kmalu bomo začeli nov mesec, ki je posvečen Jezusovemu Srcu. V glasu župnije bo v nadaljevanjih prav na to temo objavljen odlomek iz knjige: “Skrivnost koncila”, avtorja Ivana Pojavnika, prof. na Teološki fakulteti. Vabljeni k branju in razmišljanju.

– Srečanje molitvene skupine v torek, 26. 5., po sveti maši.