– Od 27. do 29. 4. načrtujemo tridnevno župnijsko romanje. Agencija Ariturs nas bo popeljala v Medžugorje, Mostar in Sarajevo. Prijavite se v Martinovem kotu do 6. 4. 2008.

– Vabilo za sejo ŽPS, ki bo v sredo, 30. 1., ob 19. uri, ter zapisnik zadnje seje vzemite v Martinovem kotu.

– Do konca januarja lahko v Martinovem kotu oddate naročilnico za verski tisk. Naročnino je mogoče poravnati v dveh delih.

– V soboto, 2. 2. je praznik Gospodovega darovanja – svečnica. Pri sveti maši bo blagoslov sveč, ki jih lahko dobite ob vstopu v župnijsko cerkev.

– V nedeljo lahko prejmete blagoslov, ki se podeljuje na priprošnjo sv. Blaža zoper bolezni grla in drugega zla.

– V naslednjem tednu so prvi dnevi v mesecu. Vabljeni k obredom. Prvi petek v mesecu je obisk bolnikov, sporočite v župnišče za starejše, ki težko pridejo v cerkev.

– Ob zaključku božičnega časa bomo v soboto, 2. 2., jaslice pospravili. Ta dan je priložnost, da cerkev uredimo. Ob 10.00 vas naprošam za pomoč pri čiščenju svetišča.

–  Bog povrni za vaš dar, s katerim bomo poravnali del stroškov za ogrevanje cerkvenih prostorov.

– Nabirka prihodnje nedelje bo namenjena za kritje stroškov obnove tabernaklja. Bog povrni za vaš dar.

– Srečanje staršev veroučencev 8. in 9. razreda bo 4. 2. ob 18.00, za starše veroučencev 3. razreda bo srečanje isti dan ob 19.00.