Oznanila za teden od 28.12. do 3.1.

–  Vse, ki imate doma starejše, bolne in bi ti želeli za praznike prejeti zakrament svete spovedi in sveto obhajilo, vabim, da njihovo željo sporočite.

–  Zaradi ognjemeta bo sveta maša v torek, 29. 12., kasneje.

–   Starejše, ki so čez dan doma, prosim, da jih obiščem in blagoslovim dom, dopoldne. Popoldne pa bom obiskoval tiste, ki zaradi službe in drugih obveznosti ne morejo biti doma dopoldne. Z obiski pričnem že 28. 12.

–  Zahvala pevcem in vsem, ki so jim s svojimi pevskimi talenti pomagali, da je bil božič res lep in slovesen.

– Zahvala katehistinji Jožici in Matej ter Tanji za pripravo otroške božičnice. Prav tako otrokom, ki so bili pripravljeni sodelovati.

–  Pred nami so prvi dnevi v mesecu, zdaj ko smo obhajali praznik ne bo težko z navdušenjem pristopiti za tenutek pred Najsvetejše, prej opraviti ponovno dobro sveto spoved in prejeti Jezusa v Evharistiji. Veroučenci, nadaljujte opravljanje prvih petkov ali sobot za posvetitev Jezusovemu Srcu. Celo življenje je pred vami, nekoč vam tudi starši ne bodo mogli več pomagati – Jezus pa vam želi vedno.