MAŠA PRI SV. MIKLAVŽUv sredo bo namesto v bolniški kapeli maša v cerkvi sv. Miklavža. Po sveti maši bo namreč blagoslov novo urejenega križa ob cerkvi in novega razpela, kar je klicalo po ureditvi že kar nekaj časa.

OBISK BOLNIKOV ob prvem petku bom obiskal naše bolnike po župniji.

ŠTOLNINE IN DAROVI – slovenski škofje so na seji škofovske konference, ki je bila 4. junija, potrdili povišanje štolnin in darov. Tako je priporočen dar za vse vrste maš, razen za gregorijanske maše, 20 €, dar ob pogrebu za pokopovalca pa 50 €.

NABIRKA MIVA – Ob Krištofovi nedelji ste za misijonarje oz. NABIRKO MIVA darovali pri sv. Mariji 354 €, pri sv. Martinu 590 €, in pri sv. Katarini 208 €. Darove smo že oddali. Bog povrni v imenu misijonarjev in misijonskega središča Slovenije.