Oznanila za teden od 31.5. do 6.6

– Šmarnice pri Pangeršičevi kapeli bodo to nedeljo ob 17.00. Vabljeni.

– Ob zaključku majniške pobožnosti v ponedeljek, 31. 5. bomo pri večerni sv. maši s petimi litanijami slovesno zaključili manjiško pobožnost.

– V sredo, 2. 6. ob 19.00 srečanje članov ŽPS-ja. Vabljeni.

– Vabim vas k molitvi kot iskrena prošnja k Bogu, ob obravnavanju družinskega zakona. Bogu hvala za vaše molitve in žrtve. Trije stebri stojijo za dosego naših želja: 1 molitev, 2 post, kar pa ni doseženo s tema dvema potema doseže tretji steber – dobra dela.

– Pred nami so prvi dnevi v mesecu: četrtek, petek, sobota. Vabljeni k svetim mašam, zakramentom, spovedi. Star pregovor pravi: Po jutru se dan pozna – morda lahko rečemo tudi: Po prvih dneh v mesecu se pozna krščansko življenje kristjana v celem mesecu.

V četrtek, 3. 6. praznik Svetega Rešnjega Telesa in Krvi. To bi naj praznovali na Veliki četrtek, vendar zaradi sv. tridnevja in vsebine se takrat ne moremo veseliti, zato praznik obhajamo pozneje. Sv. maše kot ob nedeljah.

– Namenov za svete maše v tednu ki je pred nami ni. Vabljeni, da darujete za svete maše. Bog povrni.

– Naslednjo nedeljo pri drugi maši delimo veroučna spričevala veroučencem.