Svetoletno peš romanje: V soboto, 9. 4., vabljeni na peš romanje. Ob 7.30 krenemo izpred župnijske cerkve sv. Martina. Hoje bo za 4 ure. Zaradi organiziranja prevoza nazaj zbirata prijave Tom Fröbe in Gregor Špajzer.

Duhovne vaje za zakonce bodo od 21. do 24. 4. v Kančevcih. Prijavite se dekanu ali Gregorju Špajzerju.

V torek po večerni maši bo v prostorih župnišča sv. Marije srečanje vseh, ki ste pripravljeni sodelovati pri tedenskih bogoslužjih v novi kapeli trboveljske bolnišnice.

Obhajanje 10. obletnice celjske škofije bo prihodnjo nedeljo popoldne ob 15.00 v celjski stolnici.

V petek, 8. aprila pa bo ob 18. uri predstavitev zbornika Krščanstvo na ozemlju celjske škofije, v Narodnem domu v Celju.

Prihodnji teden je reden verouk.