Oznanila za teden od 4.6. do 10.6.

AKTUALNO DOGAJANJE

KONCERT– danes, 3. 6., zvečer ob 18. uri ste vabljeni v našo cerkev sv. Martina na orgelsko-pevski večer oddelkov za orgle in petje Glasbene šole Litija – Šmartno in oddelka za petje glasbene šole Trbovlje.

Maša RETJE– v ponedeljek bo sveta maša pri sv. križu v Retju. Odslej bo tako vsak prvi ponedeljek v mesecu. Vabljeni na to lepo podružnico k sv. bogoslužju.

V sredo zvečer bo sveta maša v bolniški kapeli, v petek dopoldan pa v domu Franca Salamona.

Obletnica molitvene skupine – v torek bo molitvena skupina Otroci brezmadežne praznovala svojo obletnico ustanovitve. Hvaležni smo za lepo skupino molivcev in za vse milosti, ki so nam po njihovi molitvi izprošene.

Zakonska določila – 25. maja ja v veljavo stopil zakon o varovanju osebnih podatkov, ki se deloma dotika tudi cerkvenih organizacij, kar pomeni da odslej mašni nameni ne bodo več objavljeni na spletni strani ampak le v tiskani izdaji oznanil.

Sv. zakon sta v soboto, 19. maja, sklenila Manja Marija Serša in Dušan Jesenšek. Želimo jima obilo blagoslova na skupni poti.