– Prejšnjo nedeljo ste darovali pri sv. Martinu 387,69 € in pri sv. Katarini 58,89 €. Skupaj 446,58 €.  Pri Božjem grobu ste darovali za Sveto deželo 248,70 €. Bog povrni!

– Nabirka današnje nedelje bo namenjena za poplačilo dolgov pri obnovi Škofijskega doma Vrbje pri Žalcu.

– Ves mesec maj obhajamo šmarnično pobožnost. Otroci ste vabljeni na igrišče eno uro pred sveto mašo, kjer lahko igrate nogomet ali se igrate kaj drugega.

– Danes ob 15.00 bo v Celju srečanje molivcev za duhovne poklice.

– Danes popoldne ob 18.00 bo šmarnična pobožnost pri Hribškovi kapeli za župnijsko cerkvijo.

– V ponedeljek, 9. 5. po sveti maši, bo srečanje svetopisemske skupine.

– V torek, 10. 5. po sveti maši, bo sestanek za starše prvoobhajancev.

– V sklopu priprave na svetovni dan mladih, ki bo avgusta v Madridu, bo pri nas križ mladih v četrtek, 12. 5., med sveto mašo. Križ, ki roma po vsej Sloveniji, bo ta teden bo navzoč v naši dekaniji. Še posebej ste vabljeni v cerkev tisti, ki čutite, da ste mladi po srcu.

– V soboto, 14. 5. ob 10.00, bo spokorno bogoslužje in spoved za starše prvoobhajancev. Istočasno bomo spovedovali tudi prvoobhajance.

–  Slovesnost prvega svetega obhajila bo v nedeljo, 22. 5. ob 10.00.

– Prav tako bo v nedeljo, 22. 5. ob 15.00, zunanja slovesnost ob 5.  obletnici razglasitve celjske škofije. Gospod škof vabi, da se slovesnosti udeležimo v čimvečjem številu.