Oznanila za tedna od 26.8. do 8.8.

Cerkev sv. Katarine: Hvala možem, ki so popravili posledice neurja na cerkveni strehi. Hvala tudi vsem, ki so pripravili vse za pogostitev na god sv. Roka.

Župnijsko romanje: Na »potep po Prekmurju« bomo odšli v soboto, 31. 8. ob 6.30, izpred župnijske cerkve.

Svetopisemska skupina: V ponedeljek, 2. 9., po sveti maši spet pričenjamo z rednimi srečanji svetopisemske skupine.

Vpis k verouku: Za vse letnike bo vpis potekal v torek, 3. 9., med 9.00 in 11.00 ter med 16.00 in 18.00. Na vpis je potrebno prinesti izpolnjeno prijavnico, podpisano veroučno spričevalo, denar za učbenike ter prispevek za verouk. Letni prispevek za verouk znaša 17 €, cena učbenikov pa znaša med 8 € in 13 €, kar pomeni, da znaša vse skupaj okrog 30 €. Letni prispevek se plača samo za enega otroka. Če kdo ne more poravnati stroškov, naj mi to pove in se vpiše do 7. 9. Ob prijavi boste prejeli tudi vabilo na srečanje za starše.

Molitveni dan za duhovne poklice: V soboto, 14. 9., bo v Petrovčah škofijski molitveni dan za duhovne poklice. Ob 9.00 bo molitvena ura, ob 10.00 pa sveta maša. Prijave sprejemamo v Martinovem kotu in v župnišču, do 8. 9. Cena je 5 € na osebo in 10 € za družino. Odhod avtobusa bo ob 8.00 izpred cerkve.