Duhovna misel za 4. adventno nedeljo

Sveče na adventnem vencu so zagorele v vsej polnosti in luč Gospoda prihaja med nas. Upam in želim, da ste tudi vi poskrbeli za svetlost vaših src in za svetlobo, ki preganja temo greha, medsebojnih nerazumevanj, zagledanosti vase in brezbrižnost do drugih.
Z radostjo obhajajte sveti večer in bodite hvaležni, predvsem vsi, ki boste na sveti večer sami, da smo v Kristusu ena velika družina. Božični zvonovi, ki bodo na sveti večer v naši župnijski cerkvi ob 17. uri naznanili začetek svetega večera, naj odzvanjajo veselo glorijo: Slava Bogu, mir ljudem v naši Trboveljski dolini.

»Božič pomeni na novo se roditi, pomeni sprejeti, pomeni deliti!«

Doživeto obhajane praznične dni želim vsem župljanom, pa tudi vsem neverujočim ali drugače verujočim v našem kraju.

Vaš dušni pastir