Duhovna misel za 6. nedeljo med letom

Dragi župljani!

»Sveti Valentin prvi pomladin«, kot pravi pregovor, nas bo te dni spomnil na pomladni čas, ki morda še ne bo takoj na vratih, prinaša pa v naša življenja svetlobo, sončno moč in predvsem naj prinese med nas nove duhovne moči za dneve našega življenja. Z današnjo popoldansko sveto mašo v Retju se bomo priporočili temu ljudskemu svetniku, prav tako pa tudi v torek ob 10. uri na dan njegovega godu.
Prihodnjo soboto bo sveta maša zvečer, izjemoma kot nedeljska maša, ker bo prihodnjo nedeljo bogoslužje samo ob 8. uri pri sv. Mariji. Upam, da boste vsi, ki pravite, da je nedelja edini dan daljšega počitka, izkoristili to ponujeno priložnost in prišli k bogoslužju že v soboto.

Lep teden vam želim
                                                   Vaš dušni pastir