Duhovna misel za Belo nedeljo

Spoštovani in dragi župljani!

Po končanih dneh Gospodovega trpljenja se z veseljem oziram nazaj na praznične dni in se vsem zahvalim za vse kar ste dobrega storili za lepe svete dneve. Prisrčna zahvala naj velja vsem, ki ste mi pomagali pri bogoslužju, poskrbeli za urejenost bogoslužnih prostorov, pevcem in godbi za povzdignjena bogoslužja in vsem za lep obisk pri svetih obredih. Bog povrni vsem, ki ste mi v teh dneh izrazili svoja voščila in posebej vsem, ki ste izrekli besedo pohvale in zahvale za lepa bogoslužja, za katera se trudim, da so vedno pripravljena s pozornostjo in v svetosti. Veselil sem se te dni vseh, ki ste po dolgem času opravili zakrament svete spovedi in vseh, ki ste po dolgem času zopet našli pot v svetišče in se udeležili obredov in velikonočnih bogoslužij. Vse naj Vstali zveličar blagoslavlja in opogumlja na poti življenja in naj vam On, od katerega je vse in po katerem je vse, za vse dobro obilno poplača z nebeškimi darovi.
                          Hvaležen  Bogu in vam
Vaš dušni pastir