Prijave za romanje v Međugorje sprejemamo do zapolnitve prostih mest, oziroma najkasneje do 6. 4. 2008. Za potovanje v Bosno je potreben potni list. Za več kot deset zainteresiranih je mogoče dobiti tudi skupni potni list. Cena romanja je 139€. Vrnjeni plačani znesek dobite v primeru odpovedi romanja, če romanje zavarujete v znesku 10€. Ob prijavi je potrebno plačati 50€ in eventuelno zavarovanje, ostalo plačate 14 dni pred odhodom.

– Na PEPELNICO sta v župnijski cerkvi sv. maši ob 7. in 18. uri, pri sv. Katarini ob 8. uri. Pri maši bo obred pepeljenja. Vabljeni! Ta dan je strogi post. Prav tako se začne postna pobuda 40 dni brez alkohola.

– Prvi postni govor bo v župnijski cerkvi v nedeljo, 10. 2., ob 16.00. Na temo: Družina, vrni si … nas bo nagovoril g. Vlado Bizjak, duhovni voditelj malega semenišča.

– V postnem času bo molitev križevega pota vsak petek ob 18. uri ter ob nedeljah ob 16. uri. Zaradi tega molitvene ure v postnem času pred večerno nedeljsko sveto mašo ne bo.

– Molitev rožnega venca pred nedeljsko sv. mašo ob 10. uri bodo v postnem času vodile družine v naši župniji. Vabljeni!

– Ta teden je zadnji rok za oddajo naročilnice za verski tisk. Naročnino je mogoče poravnati v dveh delih.

– Srečanje staršev veroučencev 8. in 9. razreda bo v ponedeljek, 4. 2., ob 18.00, za starše otrok 3. razreda bo srečanje isti dan ob 19.00.

– Vsem, ki ste pomagali pri pospravljanju jaslic in čiščenju cerkve, iskrena hvala!

MOLITEV KRIŽEVEGA POTA PO SKUPINAH:

PETEK, 8. 2.: ŽUPNIJSKA CERKEV – MOLITVENA SKUPINA
NEDELJA, 10. 2.: ŽUPNIJSKA CERKEV – ZAKONSKA SKUPINA