Oratorijski dan

Dragi otroci,
minilo je nekaj kar nekaj časa od našega oratorija, sedaj pa je čas za oratorijski dan! Pripravili se bomo na prihod Sv. Miklavža – peli, izdelovali, igrali kot pravi igralci!
Lepo vabljeni otroci od 4. do 18. leta starosti. Predvsem pa lepo vabljeni vsi, ki boste v četrtek 5.12. 2019 ob 18h pričakali Sv. Miklavža v naši župnjiski cerkvi Sv. Martina v Trbovljah.

Oratorijski dan bo v soboto, 30.11.2019 od 8h – 15h. Začnemo z mašo v cerkvi.

PRIJAVNICA:

Vabilo na župnijsko romanje

na Tržaško in Goriška Brda, 31.8.2019.

Odhod ob 6:30 izpred cerkve sv. Martina v Trbovljah.

Obisk Marijinega svetišča nad Trstom, Montegrisa-Vejno, Šmartno v Goriških Brdih, razgledni stolp v Gonjačah s kosilom, cerkev Marije Tolažnice v Logu pri Vipavi.

Vljudno vabljeni!

Prijave v župnijski pisarni.

Oratorij 2019

Prvi teden v juliju bo v naši župniji, kot vsako leto potekal oratorij. Animatorji lepo vabimo vse otroke stare od 4 do 15 let, da se nam pridružijo.
Letos nas bo obiskal slovenski knjižni junak Peter Klepec. Letošnja novost pa je prijavnica v elektronski obliki. Najdete jo na spletnem naslovu:

Lep pozdrav,
Ana in animatorji