UKREPI KORONAVIRUS

Izbrano

V izogib širjenju koronavirusa COVID-19 in za ohranjanje zdravja prebivalstva, SO DO NADALJNJEGA ODPOVEDANE VSE SVETE MAŠE, podeljevanje zakramentov, zakramentalov, ljudske pobožnosti, župnijska praznovanja in drugi dogodki ter vsa srečanja,  ZAPRTI SO TUDI ŽUPNIJSKI URADI.

Duhovniki darujejo svete maše po sprejetih namenih izključno zasebno, brez prisotnosti vernikov.

Svete maše in križevi poti ter druge oblike pobožnosti na prostem niso dovoljeni.

Ukrep začne veljati v petek 13. marca 2020 in velja do preklica.

ODPOVED SVETE MAŠE

PREDVIDENA SVETA MAŠA, V DOMU FRANCA SALAMONA, V PETEK, 13.MARCA ZARADI PREPOVEDI OBISKOV V DOMU ODPADE.
Sveta maša bo zvečer ob 18. uri pri sv. Martinu.

Oratorijski dan

Dragi otroci,
minilo je nekaj kar nekaj časa od našega oratorija, sedaj pa je čas za oratorijski dan! Pripravili se bomo na prihod Sv. Miklavža – peli, izdelovali, igrali kot pravi igralci!
Lepo vabljeni otroci od 4. do 18. leta starosti. Predvsem pa lepo vabljeni vsi, ki boste v četrtek 5.12. 2019 ob 18h pričakali Sv. Miklavža v naši župnjiski cerkvi Sv. Martina v Trbovljah.

Oratorijski dan bo v soboto, 30.11.2019 od 8h – 15h. Začnemo z mašo v cerkvi.

PRIJAVNICA: