Oznanila za teden od 12.5. do 18.5.

– Prihodnjo nedeljo bo kvaterna nabirka namenjena za vzdrževanje bogoslovja in bogoslovcev. Hvala za vaš dar.

– 12. maja zvečer ob 18.00 bo srečanje birmancev in njihovih staršev s škofom. Po sveti maši bo srečanje škofa s člani  ŽPS sv. Martina in ŽPS svete Katarine. Vabljeni na srečanje z našim celjskim škofom gospodom Antonom Stresom.

– V prihodnjem tednu nadaljujemo z devetdnevnico kot pripravo na prejem zakramenta svete birme. Devetdnevnica je obvezna.

– Prejem zakramenta sv. spovedi za birmance bo v sredo, 14.5., pred in po večerni sv. maši, za starše in botre birmancev bo priložnost za prejem tega zakramenta v četrtek po večerni sv. maši. Ta dan bo po sveti maši tudi kratko srečanje za starše birmancev in njihove botre.

Vaja birmancev za sodelovanje pri slovesnosti svete birme bo v četrtek 15.5. po devetdnevnici.

– V nedeljo bodo šmarnice pri Topoletovem križu ob 17. uri.