Oznanila za teden od 14.12. do 20.12.

– Knjižica, ki govori o sestavnih delih svete maše, je zbudila med vami zanimanje. Še naprej vas vabim, da jo berete in razmišljate o pomembnih delih svete mašne daritve. Naj vam ne bo nerodno, da se o tem pogovarjate tudi ob kavi, čaju – ob srečanju in si podelite vtise in mnenja. Tako bo skrivnost liturgije manjša, bolj domaša in življenje iz liturgije – Evharistije, okusnejše in rodovitnejše.

– Hvala za udeležbo pri devetdnevnici na čast Brezmadežne, hvala  pevcem za pete litanije ter tako lep zaključek devetdnevnice. Žal je kljub velikemu prazniku bila sromna udeležba pri sveti maši.

– V SREDO, 16. 12. začnemo drugo devetdnevnico – Božično. Vabljeni k sodelovanju. Morda si na to “božjo banko” naložite kakšno prošnjo, zahvalo, zaobljubo. Vabljeni veroučenci: prvoobhajanci, birmanci.

– Naslednjo nedeljo bo vaš dar, ki ga boste darovali namenjen za vzdrževanje bogoslovij in bogoslovcev. Bog povrni.