Oznanila za teden od 18.8. do 24.8.

– V nedeljo, 24. 8. bo srečanje staršev, ki so vključili svojega otroka v krščansko občestvo z zakramentom svetega krsta. Vsi, ki ste skupaj z otrokom stopili na pot krščanskega življenja v zadnjih petih letih vabljeni ob 16.00 k sveti maši, kjer se boste Bogu zahvalili za vse podarjene milosti in ga prosili, naj še naprej spremlja vašega otroka, vam pa daje moči, da boste obljube dane ob svetem krstu, z veseljem spolnjevali. Hkrati se bomo kot skupnost zahvalili drug za drugega in prosili tudi za tiste, ki se v našo skupnost vključujejo. 

– V četrtek, 21. 8. bo prva priprava staršev za krst njihovega otroka. Pred srečanjem se oglasite v pisarni.

– Vabljene družine, da vzamejo sliko Svete Družine.

– Zakonci jubilanti, ki letos praznujete 5, 10 ali večjo okroglo obletnico poroke, vabljeni 7. 9. ob 15.00 k zahvalni sveti maši v župnijsko cerkev sv. Martina.

– Starši veroučencev lahko veroučne knjige in delovne zvezke kupite v Martinovem kotu. Možnost bo vsako soboto in nedeljo po sveti maši. Ob začetku veroučnega leta veroučnih knjig pri nas ne bo mogoče kupiti, zato si jih zagotovite prej.