Oznanila za teden od 19.5. do 25.5.

– V četrtek je zapovedani praznik SVETEGA REŠNJEGA TELESA IN KRVI. Svete maše bodo kot ob nedeljah. Po večerni sveti maši procesija z Najsvetejšim okrog cerkve. Prosim, da naslednje skupine po vrstnem redu pripravijo oltarje za procesijo: molitvena, pevski zbor, člani ŽPS in biblične skupine.

– Zaradi zapovedanega praznika v četrtek odpadejo veroučne ure.

– V nedeljo bodo šmarnice pri Pangeršičevi kapeli ob 17. uri.

– Srečanje staršev veroučencev, ki se pripravljajo na prejem prvega svetega obhajila, bo v ponedeljek, 19. 5., ob 19.00.

– Veroučenci tretjega razreda bodo zakrament prve svete spovedi prejeli v soboto, 24. 5., ob 17. uri. V ta namen se prvoobhajanci zberejo v petek pri večerni sveti maši.

– Fatimska Marija romarica nas vabi v Stično od četrtka, 12. junija, do nedelje, 22. junija. Vsak dan ob 10.00 bo molitvena ura, prav tako ob 15.00. Večerni program pod vodstvom škofom bo potekal vsak dan od 18.00 do 21.30.