Oznanila za teden od 21.1. do 27.1.

V PONEDELJEK, 21. 1., BO MED NAMI GOSPOD DEKAN, ROK METLIČAR, KI BO IMEL VIZITACIJO V ŽUPNIJSKI PISARNI. OB 18. URI BO VODIL VEČERNO SVETO MAŠO.

V petek in soboto ste zopet vabljeni na zimski pogovorni večer.
V soboto pa še posebej k večerni sveti maši, ki jo bo daroval ljubljanski nadškof metropolit, msgr. Stanislav Zore. Po maši pa nas bo nagovoril s temo: Življenje v župniji v prihodnosti!

Svetopisemski maraton
Poleg svetopisemskega maratona, ki bo v naši župniji v soboto, 26. januarja, imamo Trboveljčani tudi letos en termin za branje Božje besede na osrednjem svetopisemskem maratonu v Ljubljani. Letos bomo tako kot lani brali v kapeli Antonovega doma na Viču, naš termin je v četrtek, 31. 1., od 20.00 do 22.00, odhod iz Trbovelj bo ob 18.30. Vsi lepo vabljeni, da gremo in dve uri preživimo z Gospodom in Njegovo besedo. Zainteresirani sporočite Mihi Hildu ali Gregorju Špajzerju. Povabite še koga!