Oznanila za teden od 21.2. do 27.2.

– Prejšnjo nedeljo ste darovali pri sv. Martinu 267,33 evrov in pri sv. Katarini 55,20 evrov. Skupaj 322,53 evrov. Bog povrni!

– V tem tednu so šolske počitnice, zato ne bo verouka. Otroci pridejo k verouku od 1. marca naprej;

– v ponedeljek, 21. februarja, po sveti maši, bo srečanje svetopisemske skupine. V tem letu je se je naša skupina nekoliko razširila, zato naj bo ta podatek v pogum tudi tistim, ki se še odločate, da bi se pridružili svetopisemski skupini;

– v torek, 22. februarja, po sveti maši, bo srečanje molitvene skupine;

– od srede do petka bom odsoten, zato se za pastoralne potrebe obrnite na g. Franca Pelca;

– naslednjo nedeljo bo polovico mašne nabirke namenjeno za novo mašo. Naj spomnim, da smo se dogovorili, da bo vsako nedeljo v mesecu vključno z junijem, polovico nabirke namenjeno za pripravo nove maše. Naša župnija se je zavezala, da bo novomašniku podarila novomašni kelih in poskrbela za stroške okrasitve cerkve in Doma svobode, kjer bo kosilo;

– s prvo postno nedeljo, 13. marca, bo jutranja nedeljska sveta maša v župnijski cerkvi ob 8.00.;