Oznanila za dni od 28.1. do 10.2.

Ob koncu minulega leta smo bili primorani posekati kar nekaj lesa v župnijskem gozdu na Golovcu, kar je posledica lubadarja v gozdu. Zahvaljujem se g. Dušanu Zelenšku, ki je bdel na delom in imel skrb za vse urejeno.

Pri sv. Katarini so naročena nova okna za cerkev in zakristijo. Oltar pri sv. Martinu napreduje in veselimo se in se priporočamo za vaše darove.

Ministrstvo za kulturo je razpisalo razpis za evropska sredstva za kulturne spomenike, kar smo pridno izkoristili in se prijavili ter podali razpisno dokumentacijo za obnovo glavnega oltarja v cerkvi sv. Miklavža. Upamo na ugodno rešitev.

PRVI PETEK
Na prvi petek, 1. februarja, bom obiskoval bolnike na domu. Sporočite mi prosim tudi še koga, ki si želi obiska duhovnika.

URADNE URE v župnijski pisarni: pon., tor., od 10. do 12. ure.