– Hvala SODELAVKAM Karitasa za pripravljeno svetišče.

– MIKLAVŽ zbira prijave za obdaritev otrok. Zbira jih samo do nedelje KRISTUSA KRALJA – to je 23. 11. Potem Miklavža ne bo  več in ne bo mogoča ne prijava in ne darila!!

– Naslednja nedelja bomo praznovali farnega zavetnika Svetega Martina. Sveto mašo bo vodil g. Jože Planinšek. Zaradi slovesnosti svete maše zvečer ne bo, prav tako tudi ne na podružnici sv. Katarini. Naj bo to res župnijski praznik, ki nas združuje, povezuje in navdihuje za krščansko življenje. Pol ure pred sveto mašo molitev pred Najsvetejšim. Vabljeni.

– Srečanje staršev veroučencev tretjega razreda bo v ponedeljek, 10. 11 ob 18.00 uri, kakor je že bilo oznanjeno. Vabljeni!

– Srečanje staršev veroučencev drugega razreda bo v torek, 11. 11. ob 18.00. Vabljeni!

– Vaje otrok, ki bodo sodelovali v igrici ob Mikljavževanju bodo v soboto 15. 11. ob 10.00 uri v veroučni učilnici.