– Spokorno bogoslužje bo to nedeljo ob 16. uri v župnijski cerkvi. Zakrament svete spovedi lahko prejmete tudi med tednom pred večerno sveto mašo ali v nedeljo pred  svetimi mašami. Odraz odgovorne priprave na praznik Jezusovega vstajenja je prejem zakramenta odpuščanja.

– Prihodnji teden je cvetna nedelja, praznik Jezusovega slovesnega vhoda v Jeruzalem. Slovesni blagoslov zelenja bo pred župnijsko cerkvijo ob 10. uri, nato bo v procesiji slovesni vstop v cerkev.

– Vaja veroučencev, ki želijo sodelovati ob materinskem dnevu, bo v soboto, 15. 3., ob 9. uri.

– Veroučenci lahko v soboto, 15. 3., ob 10. uri s pomočjo sodelavk Karitasa izdelajo butare za cvetno nedeljo.

– Zadnji postni govor bo v nedeljo, 16. 3., ob 16.00 v cerkvi Sv. Miklavža v Lokah. Vabljeni!

– Molitev rožnega venca pred nedeljsko sv. mašo ob 10. uri vodijo družine.

– V Martinovem kotu so na voljo velikonočne razglednice ter knjižice s križevimi poti. Cena knjižice je 2,10€.

– Vsi, ki se želite udeležiti romanja v Međugorje, se prijavite v Martinovem kotu. Cena romanja je 139€. Vrnjeni plačani znesek dobite v primeru odpovedi romanja, če romanje zavarujete v znesku 10€. Ob prijavi je potrebno plačati 50€ in eventuelno zavarovanje.

– Oljčne vejice za blagoslov zelenja dobite že na tiho nedeljo v Martinovem kotu. Dar za zelenje bo namenjen za obnovo primorskih cerkva.

– Prihodnji teden boste v nabiralnik lahko oddali dar za okrasitev cerkve ob veliki noči. Bog povrni!

– Vse, ki lahko prinesete zelenje za izdelavo butar, prosim, da ga prinesete do petka pred staro župnišče.

– Po cvetni nedelji bo čiščenje cerkve v ponedeljek, 17. 3.

MOLITEV KRIŽEVEGA POTA PO  SKUPINAH:

– NEDELJA, 9. 3.: ŽUPNIJSKA CERKEV – SPOKORNO BOGOSLUŽJE
– PETEK, 14. 3.: ŽUPNIJSKA CERKEV – VEROUČENCI 3., 6. in 8. razreda