– V mesecu OKTOBRU vabljeni pred sveto mašo k molitvi svetega “Rožnega venca.” “V molitvi rožnega venca, je rešitev sveta”, je ob prikazovanjih vabila k molitvi Brezmadežna Mati Marija.

– Srečanje dekanijske mladine bo v petek, 17. 10. Srečanje se bo začelo z večerno sveto mašo in zaključilo ob 23.00. Mladi vabljeni!

– “V naši župniji se je pričela “Šola za zakon”. Vabljeni pari, ki se želite resno in temeljito pripraviti na sklenitev zakonske zveze. Srečanja so od oktobra do junija vsak drugi teden.

– KATEHUMENAT Tudi letos bo omogočeno vsem, ki niso imeli možnosti vstopiti v krščanski način življenja z vsemi potrebnimi zakramenti, da se ustrezno pripravijo in pripravljeni sprejmejo zakramente. Prvo srečanje bo v soboto, 25. 10. po sveti maši v veroučni učilnici. Vabim kristjane, da nagovorite in spodbudite prijatelje k obisku katehumenata.

– Župnija Sv. Pavel – Prebold, organizira koncert za izgradnjo župnijskega doma “Anin dom”. Koncert bo 19. oktobra ob 16.00 v dvorani osnovne šole Prebold. Cena vstopnic je 8€

– V petek, 24. 10. ob 18.00 prvi del priprave staršev ob prejemu zakramenta svetega krsta njihovega otroka.

– Zahvaljujem se za dar, ki ste ga namenili za ogrevanje.

Naslednja nedelja je misijonska, kako lahko pomagam misijonarjem?
      > z molitvijo, še posebej kot član Misijonske molitvene zveze
      > z naročilom in branjem revije Misijonska obzorja
      > z molitvijo in darovi na Misijonsko nedeljo
      > s svojim darom z nisijonska vozila MIVA (Krištofova nedelja)
      > v adventu z akcijo “otroci za otroke
     > po božiču s Trikraljevsko akcijo
      > z botrstvom (redni mesečni prispevki)
     > z občasnimi darovi posameznim misionarjem
     > z iznajdljivo ljubeznijo
V tridnevnici bomo molili svetli del rožnega venca, z uvodnimi mislimi.