Oznanila za teden od 20.8. do 2.9.

AKTUALNO DOGAJANJE

ŽUPNIJSKO ROMANJE bo, kot običajno, tudi letos zadnjo soboto v mesecu avgustu. Zato pohitite s prijavo. Tokrat se bomo podali v kraj Montegrisa, Vejna nad Trstom, ki slovi po znani cerkvi Marije Fatimske, obiskali bomo cerkve in kraje v Brdih in okolici Vipave. Prijavite se v pisarni ali v zakristiji. Cena romanja: 26 eur.

NEDELJSKO BOGOSLUŽJE
Zadnjo nedeljo v avgustu prehajamo iz poletnega urnika maš, na ustaljeni red nedeljskega bogoslužja.

Verouk
Starši in otroci imejte poleg skrbi na šolo, tudi v mislih verouk, ki ga bomo pričeli z veroučno sveto mašo v nedeljo, 9. septembra. Kot običajno velja, da se otroci, ki bodo k verouku prišli prvič, prijavijo v žup. pisarni vsi ostali pa s prijavnicami, ki bodo na voljo.
Ob začetku veroučnega leta se posebej obračam na vse starše pa tudi botre, katerih otroci in krščenci, bodo letos prestopili šolski prag, da se spomnite in zavedate kar ste obljubili pri svetem krstu. In sicer, da boste otroke vzgajali v veri in po nauku Cerkve. To pa mnogi starši in botri radi hitro pozabijo.