Oznanila za teden od 21.7. do 27.7.

–  Prihodnja nedelja je Krištofova nedelja. To je dan, ko se Bogu zahvalimo za to, da smo gibiljivi, da se lahko vozimo iz kraja v kraj, da lahko opravljamo svoje poklicne dolžnosti, poskrbimo za vsakdanji kruh, se družimo in občudujemo lepote narave. Po maši blagoslov vozil, da bi vas Bog na priprošnjo sv. Krištofa varoval na vseh poteh vašega življenja. Ob tem bodo zbrani darovi namenjeni za vozila misijonarjem.

–  V prihodnjo soboto godujeta zakonca Joahim in Ana. Na Sveti Planini bosta maši v soboto ob 9.00 in 11.00 ter v nedeljo prav tako ob 9.00 in 11.00. V nedeljo bo slovesnost vodil arhidiakon France Šuštar, rektor ljubljanskega bogoslovja. Vabljeni!

– Vabljene družine, da vzamete sliko Svete Družine, ker smo v letu družine in se preko nje pristneje povežete s Sveto Družino v molitvi.